Zaleganie flegmy w przełyku i cuchnięcie z ust

mój problem trwa już ponad 5 lat,polega na zaleganiu flegmy w przełyku-to okropne.Dotąd nikt mi nie pomógł,owszem stwierdzono na podstawie phmetrii refluks,choć nigdy nie miałam zgagi.Leki brałam ponad rok,a ta flegma wciąż tam tkwi. Wtyle języka zbiera się bez przerwy niewielki osad,ale o strasznym zapachu jakby zgnilizny.Moja walka nie daje rezultatów,jestem załamana tym zapachem i niesmakiem w buzi. Jak pozbyć się tej flegmy i tego co osadza się na języku,skąd to się bierze?

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być wiele: zaburzenia flory bakteryjnej, stan zapalny przewodu pokarmowego lub górnych dróg oddechowych, zaburzenia połykania, żeby wymienić najczęstsze. W sytuacji gdy laryngolog, gastrolog i stomatolog nie są w stanie pomóc, a wyniki badań są normie jedyne co mogę zasugerować to odwołać się do medycyny niekonwencjonalnej.