Zapadnięcie oczu, wypadanie włosów, zaparcia i przetłuszczenie skóry

mam 25 lat a z jakiegoś powodu zapadły mi się oczy, skóra straciła swoje napięcie, wręcz zmieniły mi się rysy twarzy- nie wyglądam zdrowo, włosy wypadają i się łamią, przetłuszczają (skóra też) i mam łupież, paznokcie się rozwarstwiają i łatwo pękają, miewam zaparcia, gazy, miewam częste infekcje dróg rodnych, mam łuszczycę ale na szczęście o niewielkim nasileniu-jakie badania zrobić? troche czytam i zastanawiałam się nad tarczycą albo grzybicą, sprawdzałam tylko TSH- w normie. Co robić?

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
proszę udać się do lekarza rodzinnego który zleci wszelkie potrzebne badania.