Zapalenie błony śluzowej żołądka, cofanie się żółci do żołądka oraz bakterie Helicobacter pyroli

Witam Miałam stwierdzone zapalenie błony śluzowej żołądka cofanie się żółci do żołądka oraz bakterie helicobacter pyroli i to 3 raz już w ciągu 1.5 roku Właśnie odebrałam wyniki badania histopatologicznego miałam pobrany wycinek z dwunastnicy mam napisane tam tak wynik badania: duodenitis chronica non specifica (M-43000). Mogłabym prosić kogoś o wyjaśnienie mi wyników badań ? Jestem na wyjeździe i nie mam jak się udać do lekarza aktualnie

Lek. Tomasz Budlewski

niespecyficzne przewlekłe zapalenie błony sluzowej dwunastnicyl.