Zapalenie pęcherza moczowego a laparoskopowa operacja histerektomii

Niedługo mam operację laparoskopowej histerektomii, przypadek raczej pilny, trudno o wyrównanie całego stanu zdrowia w tym rejonie. Czy zapalenie pęcherza (niewrażliwe na furaginę) jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do operacji czy też wdrożenie antybiotykoterapii tuż po operacji jest jakąś opcją? Stan zdrowia tych rejonów jest na tyle niestabilny, że dalsze odwlekanie operacji spowodowałoby nawrót innych schorzeń.

Cały opis brzmi dość enigmatycznie. Nie widzę, poza potwierdzonym nowotworem wskazań do przyspieszania zabiegu, jeżeli w miednicy występuje stan zapalny. Strach nie jest dobrym doradcą a furagin nie jest jedynym lekiem do leczenia zapalenia układu moczowego. Zalecałbym konsultację u innego ginekologa i spokojne podejście do mądrego leczenia. Zaniepokoił mnie również Pani wiek i planowana operacja.