Zaparcia, gazy i brak apetytu w 7. tygodniu ciąży

Witam jestem w 7tc jakis czas tem przez 3 dni nie moglam nic jesc brak apetytu i bylo mi nie dobrze mam zaparcia i gazy z ktorych boli mnie brzuch czy to jest normalne ze mdlosci ustaly dalej jestem zmeczona i spie kiedy popadnie brzuszek sie zaokraglil piersi sa nabrzmiale tylko martwi mnie ten zanik mdlosci naczytalam sie ze to cos zlego dodam tylko ze jestem troche przeziebiona mam katar i boli mnie glowa pobolewanie podbrzusza tez jakby minelo ale zdarzalo sie czasem w nocy mam sie martwic

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię odpowiedzieć na Pani pytania bez uszczegółowienia wywiadu lekarskiego oraz badania przedmiotowego. W przypadku obaw lub złego samopoczucia prosze skontaktować się z lekarzem.