Zastosowanie tabletki antykoncepcyjnej w drugim dniu cyklu

Witam, niestety nie mialam mozliwosci wziecia tabletki 1 dnia cyklu, wzielam drugiego. Lecz od tamtej pory obfitosc krwawienia zostalo zmniejszona... czy tak powinno byc? Jest to moje pierwsze opakowanie

Lek. Katarzyna Szymczak

Taki objaw może występować przy rozpoczynaniu przyjmowania tabletek, moga takze wystepować krawienia śródcykliczne.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.