Zatkane uszy, zimne poty, uczucie ucisku w głowie i lekkie mdłości przy AZT

Witam. Mam 28 lat, choruję na AZT, biorę Letrox50. Od zdiagnozowania u mnie AZT i podaniu leków czułam się dobrze. Od jakiś 2 miesięcy mój stan się pogorszył. Mam wciąż zatkane uszy i zimne poty. Uczucie ucisku w głowie , lekkie mdłości. Dodam jeszcze , że odstawiłam Milurit . Nie mam pojęcia co się ze mną znowu dzieje. Do jakiego lekarza mam się udać . Internistka sugeruje alergię , rodzina poleca iść do neurologa, bo bóle głowy mam od wielu lat. Proszę o poradę !

witam, najpierw proponuję wykonać TSH, jeśli dobre, trzeba szukać gdzie indziej, może prolaktyna, może sprawy neurologiczne lub laryngologiczne, co do alergii trudno powiedzieć, jeśli ma Pani takie skłonności, to nie można wykluczyć sle chyba nie pomyślałabym akut]rat p tym w pierwszym momencie. pozdr