Zawroty głowy, osłabienie i strach przed śmiercią

Lekarze mowia ze mam nerwice(zawroty glowy,bole,oslabienie,leki,kolatanieserca,strach orzed smiercia)Chcialam zapytac czy w nerwicy moga pojawiac sie uczucie głodu?po jedzeniu nawet?mam czasem tak ze nagle,całkowicie robie sie głodna,cukeir z krwi 90na czczo,glukometrem mierzyłam bo tesc ma cukrzycę,to np po jedzeniu godzinę 158 a za pol godz od,pomiaru 77. Wtedy szybko zjadlam bi balam sie ze dostane hipoglikemii.ciagle sie boje ze mu spadnie cukier

Witam, te symptomy mogą być spowodowane silnym stresem, który może także wywołać nadkwasotę a ta z kolei poczucie głodu. Silny, permantny stres wywołuje także nerwicę
lękową czy wegetatywną, która niejako przejmuje symptomy stresu.Wtedy mówimy o
nerwicy z objawami somatycznymi. Lęk przed świercią jest lękiem pierwotnym i nie można się go pozbyć. Jednak , jeżeli jest zbyt silny jak w Pani przypadku to należy się zaczęć leczyć u PSYCHOTERAPEUTY aby także pozbyć się nerwicy i jej objawów.
Jeżeli obawia się Pani, że mam Pani cukrzycę to powinna pani odwiedzić lekarza domowego - to lepszy pomysł niż diagnozowanie się samemu lub wspólnie z teściem.
Dosiego roku
Pozdrawiam