Zawroty głowy podczas menstruacji

Witam. Od pewnego czasu tak lekko czasami kręci mi się w głowie, a raczej takie wrażenie jak przy za mocnym wydmuchaniu nosa. Wydaje mi się że głównie tak mam podczas menstruacji . Czy brakuje mi jakiś witamin? Pozdrawiam. Agnieszka lat 40

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem nieprawidłowej diety, anemii, zaburzeń funkcji tarczycy jak i wielu innych przyczyn. Sugeruję udać się do lekarza POZ oraz wykonać podstawowe badania.