Zawroty głowy, wrażliwość na światło i dźwięk

WITAM MAM PROBLEM I PROSZĘ O POMOC OD JAKIEGOŚ CZASU MAM ZAWROTY GŁOWY WRAŻLIWOŚĆ NA ŚWIATŁO I DŹWIĘK A DO TEGO PISZCZENIE W USZACH BYŁAM NA BADANIU KRWI NIC NIE WYKAZAŁO LARYNGOLOG I OKULISTA TEŻ NIC NIE WIDZI NEUROLOG MÓWI ŻE TO DEPRESJA ALE PO TABLETKACH CZYJE SIĘ GORZEJ. MAM JESZCZE BÓLE MIĘŚNI I DRĘTWIENIE RĄK. PROSZĘ O POMOC

Jeżeli nie trzeba w pierwszej kolejności leczyć uszkodzeń narządów zmysłów lub innych zmian fizycznych,można podejrzewać podłoże nerwicowe i uzyskać skierowanie do odpowiedniego specjalisty.Może Pani wnioskowac o leczenie psychoterapią.