Zdiagnozowano glejaka IV stopnia

Witam serdecznie. U mojego taty w 11.2015 zdiagnozowano Glejaka IV stopnia, pod koniec listopada przeszedł operację wycięcia. W lutym miał radio. 1.07.2016 zrobiono kontrolny rezonans, wyszło, że guz ma 6,2cmx5cm w przekroju poprzecznym, że są ogniska wzmożenia perfuzji. Nie jestem w stanie przepisać całości opisu,zależy mi, żeby otrzymać konsultację z fachowcem, który byłby w stanie powiedzieć mi czy tato kwalifikuje się na operację. Czy mogłabym przesłać opis badania na maila i otrzymać odp?

Konieczna konsultacja NEUROCHIRURGICZNA!
Pelne badanie, obejrzenie MRI , porównanie obrazów
OPIS MRI jak wyżej : "guz ma 6,2cmx5cm w przekroju poprzecznym, że są ogniska wzmożenia perfuzji. "