Zespół wycieńczenia, sucha skóra, biały język, ból gardła i powiększone węzły chłonne

Proszę o pomoc. Od kilkunastu miesięcy borykam się z poważnymi objawami: - zespół wycieńczenia- nawet jak długo śpię, robiłbym to dalej - codzienna temperatura 37 stopni - straszliwie sucha skóra - biały język i żółte wrzody na gardle - gardło nieustannie boli - zapchane zatoki - delikatnie powiększone węzły chłonne pachowe i żuchwowe Te objawy utrudniają życie. Badanie krwi mam w normie. Robiłem 3 testy na HIV- ujemne. Rtg płuc i zatok bez zarzutów, morfologia, hematologia-OK. Co mam robić?

Witam. Jeżeli wykluczone zostały najczęstsze i podstawowe przyczyny somatyczne tego rodzaju objawów sugerowałabym również ocenę zdrowia psychicznego pod kierunkiem lekarza psychiatry. Zdarza się bowiem że tego typu objawy są wynikiem depresji lub zaburzeń lękowych.