Złe samopoczucie i czerwone plamki na ciele a stosowanie maści Clotrimazolum

Tydzień temu zaczęłam źle się czuć (ból głowy, gardła, katar), czułam się przeziębiona. 5 dni temu zauważyłam, że na tułowiu (klatka piersiowa, brzuch, szyja, trochę na plecach) mam czerwone suche plamki, które czasami swędzą. 4 dni temu byłam u lekarza, który stwierdził że jeżeli stan plamek się nie zmieni to są one bakteryjne albo grzybicze, zapisał mi Flonidan i antybiotyk Bactrazol (który dziś skończyłam). Jak na razie nie widzę efektów. Czy mogę te plamki smarować maścią Clotriumazolum?

Stanowczo odradzam stosowania jakichkolwiek leków bez porozumienia z lekarzem. Choćby z powodu tego że lekarz nie będzie mógł ocenić efektów przepisanego wcześniej leczenia.