Złe samopoczucie po miesięcznym trenowaniu crossfit

Od miesiąca trenuje crossfit 3x tyg. Teraz powinnam dostać pierwszy okres od tego czasu. Zamiast tego jak nigdy bardzo źle się czuje od 2dni. Obrzęk piersi, ból brzucha, dreszcze, napięcie ciała, bezsenność, silne zawroty głowy z zaburzeniem równowagi i wzroku i niesamowita słabość. Wczoraj wypiłam szklankę piwa. To chyba był błąd... Co ja mam teraz robić? Nogi mdleją pode mną...

Witam,

Sugeruję regenerację - mięśnie po każdym wysiłku potrzebują czasu aby się zregenerować. Brak tego etapu doprowadza do osłabienia i naraża na urazy. Dla świętego spokoju można wykonać morfologię krwi i żelazo.