Złe samopoczucie, ucisk w głowie, drętwienie nóg i leczenie glistnicy

Witam! Mam problem ze zdrowiem, który nie daje mi żyć. Chodzi o to, ze codziennie źle się czuje, a mam dopiero 26 lat. Bylam u okulisty, neurologa, laryngologa ok rok temu. Niedawno badalam morfologię, crp, ob cukier, mocz i jak. Jedyne co wyszlo to glista ludzka, którą lecze. Miałam robione również Rtg czaszki i kilkakrotnie EKG. Nie wiem co mi jest. Mam dziwny ucisk w glowie, drętwieją mi nogi w nocy, budzę sie zdenerwowana. Zdarza mi sie również zezować. Co to może byc??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można wykluczyć, że objawy jakie Pani podaje wynikają z infekcji pasożytami. W przypadku drętwienia kończy wskazane byłoby wykonanie badania obrazowego kręgosłupa lędźwiowego.