Złe samopoczucie, ucisk w głowie, drętwienie nóg i leczenie glistnicy
Witam! Mam problem ze zdrowiem, który nie daje mi żyć. Chodzi o to, ze codziennie źle się czuje, a mam dopiero 26 lat. Bylam u okulisty, neurologa, laryngologa ok rok temu. Niedawno badalam morfologię, crp, ob cukier, mocz i jak. Jedyne co wyszlo to glista ludzka, którą lecze. Miałam robione również Rtg czaszki i kilkakrotnie EKG. Nie wiem co mi jest. Mam dziwny ucisk w glowie, drętwieją mi nogi w nocy, budzę sie zdenerwowana. Zdarza mi sie również zezować. Co to może byc??

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Nie można wykluczyć, że objawy jakie Pani podaje wynikają z infekcji pasożytami. W przypadku drętwienia kończy wskazane byłoby wykonanie badania obrazowego kręgosłupa lędźwiowego.