Złe samopoczucie z powodu Helicobacter i refluksu w 8. tygodniu ciąży

Witam!Jestem w 8 tygodniu ciazy .Miesiac temu po gastroskopi wykryto u mnie Helikobakter niestety lekarz powiedzial ze nie przepisze mi antybiotykow w ciazy i musze sie jakos przemeczyc z tym do konca ciazy.Dodatkowo mam reflux i tez nie moge brac zadnych tabletek.Czuje sie beznadziejnie najgorszy jest bol w klatce piersiowej i plecach on mi odbiera chec do zycia.Co mam zrobic zeby poczuc sie lepiej?Powoli dostaje depresji.Jakie leki moge przyjmowac?Dziekuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecane są tylko niestety preparaty ziołowe i preparaty kwasu alginowego oraz sukralfatu. Pozdrawiam