Zmęczenie i brak energii a niski poziom testosteronu

co zrobić jak mam za mało energii żeby zacząć ćwiczyć? ciągłe zmęczenie. czy to za mało testosteronu? jak go podnieść? patologia. facet 33 lata

Aleksander Ropielewski

Jeżeli jest to stan przewlekły to sugeruję zacząć od kontaktu z endokrynologiem, ponieważ przyczyną braku energii mogą być zaburzenia hormonalne. Jeżeli jest to jednorazowe zdarzenie to po prostu w danym dniu należy odpuścić sobie aktywność fizyczną i spróbować innego dnia.