Zmęczenie przy niedoczynności tarczycy i Hashimoto

Witam, mam niedoczynnośc tarczycy i hashimoto. Leczę sie od 4 lat (teraz 50 euthyroxu). Od kilku dni boli mnie w klatce piersiowej i jakoś dudni, cisnienie od 110/80, różnie bywa, nie potrafie nabrac powietrza do końca, czuje się źle. Dodatkowo boli mnie głowa i mam zawroty. Miałam ekg i holter 24h - wyszły dobrze. Krew mocz tez ok. Bardzo czesto się męczę, przejście po schodach sprawia ze mam lekką zadyszkę. czuje sie wypompowana. Biorę d3, mg, c1000, bellergot ( mam lęki). Czy to wina hashi?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję z powyższymi objawami udać się do swojego lekarza endokrynologa, być może dawka leku jest nie odpowiednia. Aby coś więcej powiedzieć konieczne jest zebranie wywiadu i wykonanie badania lekarskiego. Bez tych czynności nic więcej powiedzieć nie można.