Zmęczenie, stany depresyjne, otumanienie

Witam! Mam 19 lat i od miesiąca towarzyszą mi takie objawy -ciągłe uczucie zmęczenia -jakieś stany depresyjne -otumanienie -stan grypopodobny(osłabienie) -stany podgorączkowe (max 37,2) -dyskomfort w stawach -pieczenie oczu, zaczerwienione pękające spojówki -nadwrażliwosc na światło Morfologia krwii w normie, czynnik reumatoidalny wynosił 73IU/ml, 2 tygodnie później 2 badanie potwierdzające, rf= 88 IU/ml. Ob I CRP w normie. Co może mi dolegac?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedziec. proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wykonanych badań bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.