Zmienne zachowanie chłopaka

Nie wiem czego oczekiwac od chlopaka. Pali marihuane ma rózne hustawki raz moze sie nie odzywac tygodniem a raz jest milutki. Jestesmy dwa lata.ZAprosił mnie na spotkanie rodzinne i po tym zdarzeniu nie spotkalismy sie miesiac teraz wyjechał za granice. Spotkalismy sie probwałam wyjasnic co i jak niby mówi kocham cie aa teraz ze pojedzie zobaczy czy zateskni ze chce sie odkuc nie wie co chce w zyciu robic. Nie wiem o co mu chodzi ? Nagła zmiana ?

Witam!
Wygląda na to, że Pani chłopak nie wie obecnie, czego potrzebuje w życiu, nie potrafi określić swoich celów, stanu swoich uczuć. W związku z tym może mieć poważne trudności z wzięciem odpowiedzialności za Wasz związek. Ponadto niepokojące jest, że pali marihuanę, bo fakt ten może utrzymywać go w pewnej dezorganizacji życiowej. Czy jest Pani zdecydowana na związek z mężczyzną, który jest nieobecny fizycznie i emocjonalnie? Czy relacja ta zaspakaja Pani potrzeby i oczekiwania?
Pozdrawiam!