Znaczny niedobór żelaza i wypadanie włosów u córki a zażywanie Ascofer

Witam. U mojej córki stwierdzono znaczny niedobór żelaza. Wypadały jej nadmiernie włosy. Lekarz jej przepisał Ascofer 2 tabletki 3 razy dziennie. Zażywa juz to od tygodnia i chciałam sie zapytać ile to musi trwać aby przestały jej wypadać włosy.

Lek. Tomasz Budlewski

A jak wygląda morfologia? na pewno trzba trochę poczekać aby niedobory się wyrównały. A w jakim wieku jest dziecko?