Zwyrodnienia kręgów szyjnych

3 lata temu robiłem REG i Tomografie i MR wynik był zwyrodnienia kręgów szyjnych pogarsza mi się mam zawroty głowy serce coś jakby zaburzało mi drętwienie rąk nóg z boku czy ja mogę powtórzyć banana tomografia proszę lekarza o odpowiesz czy lekarz rodziny mój dam i skierowanie na ponowne badania jak mu powiem mogę wziętość od lekarza zaświadczenie lub orzeczenie do urzędu pracy do roboty do dźwigania czegoś proszę mi odpisa

Witam serdecznie.
Myślę że w opisanej sytuacji jak najbardziej istnieją wskazania do ponownego wykonania badań obrazowych kręgosłupa. Lekarz rodzinny powinien skierować Pana na wizytę do specjalisty, który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę.