Alergia na Dermatophagoides pteronyssinus klasy 3

Witam, mam alergie na dermatophagoides pteronyssinus klasy 3, testy były wykonane 2 lata temu. Od ponad pół roku zaczynam odczuwać nasilające się objawy kliniczne. Dlatego chciała bym się zapytać czy warto zacząć się odczulać? Jeśli tak to czy istnieje inna metoda niż zastrzyki?

Witam. Odczulanie jest najskuteczniejszą metodą "pozbycia się" alergii na stałe. Jeśli odczuwa Pani nasilające się objawy należy rozważyć takie postępowanie wspólnie z lekarzem alergologiem.