Alergia na mleko i podawanie glutenu w formie kaszy manny

Witam.Moja corka ma 8 m-cy i alergie na mleko,jest na Nutramigenie.Zastanawiam sie czy dobrze robie podajac jej gluten w formie kaszy manny 4-5g/100ml i czy podawac jej nadal 1/2 zoltka jajka.Mieszkamy w NO i tu jest delkatnie mowiac "dziwnie" z lekarzami.Nie dostalam wlasciwie innych instrukcji jak ta,zeby Malej podawac Nutr.,narazie do roku a pozniej bedziemy probowac z normalnym mlekiem.Rozszerzam jej diete wg schematu dla dzieci karmionych butelka z ta roznica ze jest Nutr.Prosze o porade.D.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nutramigen zawiera wszelkie składniki niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka. Proszę zatem stosować preparat zgodnie z zaleceniami lekarza. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do specjalisty.