Asthma non atopica po wycięciu płatu płuca

takie mam wyniki testów skórnych-metoda punktowa;z dn 14.05.2014r Kontrola 0 histamina 5/10 trawy/zboża 3/4 bylica,babka lancetowata,olcha,sierść kota,chomika i świnki morskiej 3/4 aspergillus fumigatus i penicillium notatum 4/4 co to dla mnie taki wynik oznacza? W roku 1992 miałem testy i wtedy wyszło mi że histamina 5mm a reszta po 0 i wycięli mi płat płuca(rakowiak) i stwierdzili asthma non atopica

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oznacza to, iż jest Pani wrażliwa na pyłki traw oraz zarodniki grzybów.