Ból ramion promieniujący do łokcia a zmiany tabletek antykoncepcyjnych

Witam, od tygodnia bolą mnie ramiona. Ból promieniuje w stronę łokcia. Przypomina bóle reumatyczne. Nasila się w nocy, nie mogę przez niego spać. Półtora tygodnia temu zmieniłam tabletki antykoncepcyjne. Czy ma to jakiś związek z tym? Co mogę zrobić, by nie bolało? Pozdrawiam J.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno to określić, jednak jest to mało prawdopodobne.