Ból w prawym boku brzucha w okolicy wątroby po posiłku
Witam! Od kilku tygodni odczuwam ból w prawym boku brzucha-okolice wątroby.3 lata temu usunięto mi pęcherzyk żółciowy. Ból odczuwam po każdym posiłku, ból jest "rozlany" aż do pleców, to rodzaj silnego napierania, czy powinnam udać się do lekarza w celu zrobienia usg i dalszej diagnostyki? Pozdrawiam!

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Bianka Małczuk
73 poziom zaufania
Witam. Opisywane przez Panią dolegliwości wymagają konsultacji lekarskiej. Objawy mogą być związane ze schorzeniem dróg żółciowych. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze postępowanie. Pozdrawiam.