Bóle brzucha przy stosowaniu tabletek Cilest

witam, mam 24 lata, biore regularnie Cilest od 3lat. Od 4 dni mam ostry i mocny bol podbrzusza jak na okres-okres powinnam dostac za ponad tydzien. Jakiekolwiek bole odczowam zawsze dopiero drugiego dnia okresu i nigdy nie byly tak silne jak te. Czy to tylko PMS ktory nagle sie pojawil czy moze byc to cos powazniejszego? Zrobilam również 3 testy ciążowe-wszystkie negatywne,ostatni stosunek był miesiąc temu. Z góry dziękuje za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa.

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u ginekologa. Powinna być Pani zbadana.

Pozdrawiam.