Bóle migrenowe podczas stosowania i wyjęciu wkładki Mirena

Po urodzeniu córek założyłam wkładkę z hormonem. Po dwóch latach podczas okresy pojawiły sie migreny. Obecnie wkladki już nie mam, minelo już ponad pół roku i bóle są ale już nie wymiotuje. Zastanawiam się czy to nie przez hormony.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można tego wykluczyć, choć jest to mało prawdopodobne. Konieczna konsultacja z neurochirurgiem.