Bóle przy mięśniakach na trzustce

Mąż ma mięśniaki na trzustce ma bóle jest przyjmowany na oddzial wewnętrzny pod leczony kroplowkami i wypisany do domu tak leczyli go 2 lata temu ze okazali się ze mial usunięty woreczek przy operacji byly komplikacje byli wycięty wycinek i dalej mój maz cierpi ale lekarze nic nie maja do powiedzenia tylko ter

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Mąż powinien stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. W przypadku nasilenia dolegliwości konieczna będzie wizyta kontrolna.