Bóle ręki od barku do pleców

WITAM ,mam 52 lata.Moj problem to bol prawej reki ,od barku do palcow Od marca mam problemy z kciukiem w tej rece, jest obrzeknięty i nie moge go zginac Moj lekarz GP(mie mieszkam w Polsce)twierdzi ,ze nie ma powodu do leczenia .Przy wykonywaniu prostych prac np.obieranie owocow czuje bol i dretwienie całej reki tak jakby była nadwyręzona .Choruje na cukrzyce ,nadcisnienie ,niedoczynnosc tarczycy.łuszczyce ,mam problemy ze snem.Prosze o rade i pomoc co moge zrobic

Sugerowałabym jednak aby sprawdziła to Pani ponieważ przyczyn może być kilka. Problemem może byc np. kręgosłup, może to być również kwestia przeciążeniowa mięśni - wszystko wymaga zbadania i zlecenia diagnostyki obrazowej. Każde mikrourazy, których nie wyjaśnimy lub nie wyleczymy będą się nawarstwiały a w przyszłości spowodować mogą większą kontuzję.