Brak miesiączki po ciężkim porodzie i łyżeczkowaniu

Dzień dobry, Jestem po 3 ciężkim porodzie, które skończyło się 2 łyżeczkowaniami, dzidziuś miał prawie 5 kilo. Połóg przebiegał prawidłowo, badanie kontrolne ok. karmiłam piersią 2 miesiące, mały ma już 5 miesięcy i nadal brak miesiączki. Czy to normalne? Zażywam luteine 50 dopochwowo 2 x dziennie już 4 dzień i nic. mam bóle brzucha i zawroty głowy...Czy to równiez prawidłowe? Z góry dziękuję za odpowiedzi i rady.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście nie jest to prawidłowe. Niemniej jednak w tym momencie możliwe, że jest to wynik wahań hormonalnych. Proponuje konsultację z ginekologiem.