Brak miesiączki, żółtawa wydzielina z pochwy i swędzenie - co to?

Witam! Mam 20 lat, uprawiam seks z chlopakiem. Od dwóch lat zawsze używamy prezerwatyw i on wychodzi ze mnie przed końcem. Cały czas w prezerwatywie. Kilka miesięcy temu miałam swędzenie pochwy i wydzielinę żółtawą lecz mama kupiła mi "okłady parowe" i mi przeszło. Nie pamiętam nazwy, pamiętam tyle że rozpuszczało się to w wodzie i kucało się nad parą. 2 tygodnie temu kochaliśmy się z chłopakiem i po stosunku zauważyłam taki brązowy śluz. Nie dużo go było. Kilka dni później miałam delikatne krwawienie, nie dostałam jeszcze okresu a jest 10 dni po terminie. Swędzi mnie pochwa i mam żółtawo-białą wydzielinę. Proszę o pomoc. Jutro jestem umówiona do ginekologa, ale chce wiedzieć co to jest.

Witam serdecznie!

Przyczyną Pani dolegliwości może być infekcja grzybicza - może ona powodować powstanie nieprawidłowej wydzieliny oraz świądu i pieczenia.

Pojawienie się brunatnej wydzieliny i krwawienia koniecznie trzeba wyjaśnić z lekarzem ginekologiem, może bowiem wynikać ze schorzeń na przykład szyjki macicy, wskazane jest wykonanie badania cytologicznego. Objawy mogły również powstać w wyniku urazu mechanicznego.

Brak miesiączki nie wynika na pewno z infekcji. Może być wynikiem zaburzeń hormonalnych lub ciąży. Proszę wykonać test ciążowy.
Wizyta u ginekologa jest konieczna.

Pozdrawiam