Brak okresu po odłożeniu tabletek hormonalnych. Kiedy organizm wróci do normy?

Witam. W październiku odłożyłam tabletki hormonalne. Po odstawieniu tabletek, pierwsze krwawienie z odstawienia miałam normalnie, kolejne powinno być w granicach 3-10.11 i nadal go nie ma. Co prawda bolą mnie ostatnio sutki, ale żadnych innych objawów nie mam. Jedyną forma antykoncepcji jest teraz prezerwatywa. Jak długo organizm będzie dochodził do siebie? Czy jest prawdopodobieństwo, że to ciąża? Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry!

Po odstawieniu tabletek cykle powinny powrócić do swojej regularności w ciągu 6 miesięcy, chyba ze wcześniej były one nieregularne. Jeśli Pani współżyje to zawsze istnieje prawdopodobieństwo ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy.

Z poważaniem