Brązowe upławy a stosowanie tabletek Naraya

Witam. Mam 20 lat i od 3 lat stosuje antykoncepcje hormonalną (Naraya) Po przebytym zapaleniu pęcherza( stosowałam Cipronex) pojawiły się brązowo-krwiste upławy. Lekarz robiąc badania stwierdziła, że nic mi nie jest i mam odstawić antykoncepcje. Nie brałam 2 miesiące, ale z powodu silnych bóli miesiączkowych na własną rękę wykupiłam pigułki. Przy 7 tabletce z blistra znów pojawiły się brązowe upławy. Czy na wizycie u ginekologa powinnam zasugerować zmianę tabletek? Czy te objawy to skutki uboczn

Lek. Tomasz Budlewski

Tak Proszę udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być lepsze byłyby plastry antykoncepcji w Pani przypadku.