Candida sp a bóle przy stosunku

Witam. Niedawno urodziłam drugie dziecko, przy porodzie dostałam ampicyline czy jakos tak, nie wyjaśniono mi dokładnie dlaczego i co to za lek. Jednak wcześniej wykryto u mnie candide sp, czytając w internecie opisane jest że przy stosunku mogą przez to wystepowac bole, ktore posiadam, tak że az sie odechciewa :) Prosze mi doradzic co powinnam przyjmowac aby sie tego pozbyć, jakie leki. Dziękuję.

Magdalena Mroczek

Objawy mogą spowodowane być infekcją na tle grzybiczym. NAjlepiej zgłosić się do ginekologa, który przepisze leczenie.