Co oznacza duszność w spoczynku?

Witam, Czy ktoś z Państwa wytłumaczy mi następującą rzecz: Objawy: od 7 miesięcy duszność w spoczynku która pogłębia sie w ruchu....niemiżność nabrania głębokiego wdechu bile w klatce piersiowej.... Badania: morfologia, ekg, usg serca, koronografia, spirometria Tk płuc wszystko niby Ok. Nerwica, najlepszy jest wysiłek!!! A No wlasnie jak coś robię , chodzę po schodach , na bieżni na siłowni w spoczynku ciagle mam brak tchu!!! Nie wiem gdzie szukać pomocy .....

Witam
Działanie jest związane z aktywnością , a to oznacza, że cała uwaga,myśli oraz podążająca za tym energia jest skoncentrowana na tym działaniu, co skutecznie blokuje zagrażające emocje skutkujące objawami nerwicowymi.Tzw. nicnierobienie uruchamia emocje,lęki oraz wzmaga często objawy nerwicowe, które dają także objawy psychosomatyczne, np. duszności, brak tchu...bóle żołądka jednak bez żadnych medycznych zmian.Proponuję zgłosić się do doświadczonego terapeuty, aby nauczyć się technik relaksacji, pogłębionego oddychania,umiejętności" bycia tu i teraz" co przyczyni się do ustąpienia opisanych objawów.
Pozdrawiam
Anna Szyda