Co oznaczają jednoczesne zaparcia i biegunki?

Nie mogę znaleźć swojego problemu w internecie. Od 3 tygodni mam jednocześnie zaparcie i biegunkę. Brzuch jest wydęty i wyróżnienia są co 3 dni, najpierw trudno jest wymusić a za chwilę leci rzadki stolec. Odzywiam się zdrowo, nie jem mięsa, bardzo dużo warzyw i owoców, kasz, wody, omega3. To stało się nagle, nic nie zmieniłam. Tryb życia umiarkowany. Co może być przyczyną?

Wygląda to na drażliwe jelito. Póki co proszę odstawić surowe owoce i pr. Mleczne oraz nie jeść warzyw kapustnych, cebulowych, strączkowych i papryki. Pozdrawiam