Co powoduje uczucie osłabienia i co oznaczają wyniki badań krwi?

Proszę o pomoc. Robi mi się słabo serce zaczyna walic całe cialo drży. Zauwazylam też że mam niskie ciśnienie nic mi się nie chce. Zrobiłam dużo badań z krwi morfologie,cukier,insulinę, tarczyce cała,trojglicerydy,ob,crp. To moje wyniki:anty to: 6.40 norma do 18 . Tpo: 0.80 norma do 8.00.ft3 3,32 norma od 4 .tsh 1.879 norma od 0.270 ft4 13.930 norma od 9 . Mam lekko podwyższony cholesterol i trojglicerydy.już nie wiem czy to nerwica czy powinnam iść do endokrynologa.

Dzień dobry. Zwykle diagnostykę psychologiczną warto poprzedzić próbą wyeliminowania powodów obecnego stanu zdrowia czy funkcjonowania wśród przyczyn medycznych. Objawy, które Pani opisuje mogą bowiem znajdować swoje źródło zarówno w jednej, jak i w drugiej dziedzinie. Zachęcam Panią do kontaktu z lekarzem w celu wykonania podstawowych badań, również pewnie badania poziomu hormonów. Niezależnie od ich wyniku, z całą pewnością konsultacja psychologiczna będzie pomocna. Pozdrawiam.

Witam Panią
Zaburzeniom nerwicowym zwykle towarzyszy wiele objawów
i dolegliwości somatycznych, np. dolegliwości żołądkowe, kołatanie serca,
uczucie duszności, przyspieszone tętno i wiele innych.
Czy to nerwica? Bardzo możliwe, ale żeby rzetelnie odpowiedzieć
na Pani pytanie, musiałabym przeprowadzić z Panią wnikliwy wywiad,
by zbadać okoliczności, które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Gdyby chciała Pani ze mną porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl