Co znaczą dziwne spięcia w prawej części brzucha?

Mam 40 lat. Od ok. 2 tyg mam dziwne spięcia w prawej części brzucha, wędrują od podżebrza, aż do okolic poniżej pępka. Pare dni temu miejsce nieco na prawo i poniżej pepka stało sie bolesne przy ucisku, kiedy rozluźnię maksymalnie mięśnie - nie boli. Od kilku dni mam zaparcia (stolec typ 1). Niedawno miałam kolonoskopię - wynik ok. Czy moze być ten ból przy uścisku po prawej?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele i konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu jamy brzusznej będzie można coś więcej powiedzieć . A jaka przyczyna kolonoskopii jakie objawy i jaki wyniki?