Codzienny ból kręgosłupa i kolan

witam, mam chore oba kolana, piekielny ból przy wstawaniu, siadaniu, zgiąć w ogóle nie można. Rezonanse pokazały w obu kolanach chrondomację IV stopnia, w kręgosłupie lędźwiowym mam dwie przepukliny z naciskiem na worek oponowy i korzenie oba nerwowe. Boli mnie codziennie kręgosłup i oba kolana. czy można stosować ulradźwięki, lampę solux? Czy mogę ćwiczyć na siłowni, jeździć na rowerze?

Zabiegi rehabilitacyjne dobiera się indywidualnie w zależności od schorzenia, wieku , innych chorób, możliwości i sprawności pacjenta.
Z całą pewnością rehabilitacja jest u Pani wskazana, jednak jej zakres proszę mówić z fizjoterapeutą lub lekarzem rehabilitacji medycznej.
Leczenie może również obejmować farmakoterapię, zabieg termolezji, blokadę terapeutyczna, znieczulenie zewnatrzoponowe. Zabiegi te służą zmniejszeniu dolegliwości bólowych i umożliwieniu intensywnej rehabilitacji.