Czerwone plamy na twarzy - jakich kosmetyków używać?

Witam, mam 24 lata. Jestem kobietą a moja twarz wygląda okropnie. Są na niej plamy szorstkie, zabarwienia i na dodatek cała twarz czerwona. Nie wiem jak sobie z tym radzić, czego użyć żeby twarz była znowu gładka? Nawet podkład nie pomaga, wstyd mi wyjść z domu. Plamy pojawiają się co jakiś czas, raz są a raz ich nie ma:( Mam dopiero 24 lata, pomocy!

Witam serdecznie!

Opisane przez Panią objawy mogą wskazywać między innymi na trądzik różowaty lub reakcje uczuleniowe.
Jednak żeby to potwierdzić w pierwszej kolejności konieczna jest wizyta u lekarza, najlepiej rozpocząć od lekarza dermatologa.

Proszę również zwrócić uwagę co powoduje nasilenie dolegliwości, może stosowane kosmetyki do makijażu lub pielęgnacji, produkt spożywczy, lek (proszę przeglądnąć ulotki stosowanych preparatów, nawet tych bez recepty).

Nie można zalecić leczenia, bez obejrzenia zmian, badania lekarskiego i dokładnego zebrania wywiadu.
Proszę nie zwlekać z wizytą u lekarza.

Pozdrawiam