Czy istnieje ryzyko ciąży po stosunku w ostatni dzień miesiączki?

Witam. Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę, gdy współżycie odbyło się w ostatni dzień okresu? Stosunek był z prezerwatywą, lecz została ona w połowie zdjeta na ok. 5min, i ponownie założona. Nie mam miesiączki od 54 dni i boję się ciąży. Przed ostatnią miesiączką (25.04) też bałam się ciąży ale okazało się, że był to torbiel.Został usunięty lekami. Czy istnieje możliwość odbudowy torbieli w tak krótkim czasie, co skutkowałoby ponownym brakiem okresu?Bardzo się boję, ponieważ nie mam już partnera

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje zwiększone ryzyko ciąży. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u ginekologa.