Czy jest możliwe to, że w 57 dc test wyszedł negatywny?

Witam, Ostatnia miesiączke miałam 26 maja. Staram się o dziecko juz rok - jestem po stracie jednej ciąży. Czy jest możliwe to iż w 57 dc test wyszedł negatywny? Dodam iż przez ten rok miałam robionych wiele badań i do maja miałam regularnie okres. W grudniu 2013 r miałam torbiela który się wchłonął. Pozdrawiam

Witam. Mało prawdopodobne jest aby test wykonany w tym czasie dał wynik fałszywie ujemny. Najbardziej wiarygodne są jednak oznaczenia poziomu betahcg z krwi.