Czy możliwe jest rozpoznanie polipa na podstawie zdjęcia USG?

Dzień dobry Czy moŻliwe jest rozpoznanie polipa pęcherzyka żółciowego na podstawie zdjęcia otrzymanego z usg? Mam takiego polipa 0,8 i ze zdjęcia widzę że jest to rodzaj polipa nieuszypulowanwgo, Czy jest możliwość abym dobrze oceniła? Na zdjęciu widać jakąś zmiany a ne a lepiej bez nóżki/szypuly, za odpowiedź dziekuje

Lek. Bartosz Domagała

USG jest badaniem w duzej subiektywnym, zależnym od doświadczenia badającego. Samo zdjęcie może być mylnie ocenione. Ocena musi odbywać się w czasie rzeczywistym przez doświadczonego lekarza