Czy to rzeczywiście nerwica lękowa?

Witam mam pytanie od dłuższego czasu mam dziwne lęki strach przed czym bóle pleców i klatki piersiowej 2 lata temu stwierdził nerwicę lękową kazał mi brać lęki niestety tego nie zrobiłam i ta pojawia się mija co to może znaczyć

W pierwszej kolejności jednak polecałbym konsultację z psychoterapeutą pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym, aby zweryfikować hipotezę lęku napadowego jako źródła objawów. Być może okaże się, że oddziaływania psychoterapeutyczne będą wystarczające, aby poradzić sobie z doświadczanymi przez Panią trudnościami.