Diagnoza po gastroskopii

Witam Po badaniu gastroskopi otrzymałam następującą djagozę; W przełyku powyżej linii Z trzy drobne nadżerki.Jeziorko śluzowe miernie obfite, przejrzyste.Część przedodziewierkowa zaczerwieniona z kilkoma nadżerkami.Odzwiernik okrągły ruchomy. Kształtna opuszka i część zastepująca dwunastnicy prawidłowe. Co mam robić bo srasznie żle sie czuje biore leki nie moge normalnie funkcjonować.Schudłam 5 kilo i w ciągu miesiaca byłam 2 razy w szpitalu. Prosze o porade

Witam serdecznie. Przedstawiony opis badania wskazuje na obecność zapalenia błony śluzowej żołądka z jej uszkodzeniem pod postacią licznych nadżerek. Z pewnością konieczna jest konsultacja gastrologiczna i wdrożenie odpowiedniego leczenia.