Dolne parametry badań moczu i krwi oraz senność, stan podgorączkowy i bóle głowy

Witam, Od 2012 roku borykam się z problemami zdrowotnymi. W badaniach moczu wychodzi dużo nabłonków płaskich, CPR i OB na dolnej granicy, morfologia - wszystko na dolnych granicach normy. Lekarze nie potrafią mi pomóc - oprócz badań podstawowych podaję objawy: stan podgorączkowy, bóle oczu, głowy (pulsujące i tępy w tylnej części czaszki), ból i sztywność karku, bóle w okolicy serca, częste bóle podbrzusza, ogromna senność nawet po 9h snu. Co mam robić?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Mnogość objawów wymaga kompleksowej diagnostyki. Proszę skonsultować się z lekarzem, który nie poprzestanie na zleceniu podanych przez Panią badań.