Dyskomfort w okolicy żołądka i kręgosłupa a możliwość neuroboreliozy lub nerwicy

Od dłuższego czasu odczuwam dyskomfort w okolicy żołądka i kręgosłupa. Czuje taj jakby przechodziły mi przez te części ciała jakieś prady czy stressée skurcze, a ja nie denerwuje się akurat w tym czasie. W żołądku czy bardziej okolicy odczuwam spięcie mięśni pokluwanie i nigdy nie mogę się w pełni rozluźnić. Co to może być? Wykluczone sm natomiast przeszłam birelioze przełęczylam jednorazowo antybiotykiem ale miałam parę ognisk w głowie. Czy to neuroborelioza nerwica czy kręgosłup?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić jakąkolwiek diagnozę. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który znając historię Pani choroby zbierze wywiad, zbada Panią, ew. zleci badania dodatkowe oraz pokieruje dalszym postępowaniem.