Gorycz w ustach a kłucie w obrębie brzucha

Witam,od paru lat mam problem z brzuchem a właściwie z kłuciem z lewej jego strony ok.1cm pod żebrami.Do tego gorycz w buzi i bulgotanie.Robiłem klonoskopię 4 lata temu nic,gastroskopia 3 razy heliko,ale wyeliminowane.Gorycz w buzi uporczywa i te kłucia.Nieraz ustępują po alkoholu,nie nadużywam go.Całe mnóstwo leków ipp i nic,leki na jelito wrażliwe i nic.Czy to może coś z trzustką w usg nic nie wykazała,amylaza i lpaza z krwi i moczu ok.Dziękuję za odpowiedź.Proszę o pomoc.

Raczej te dolegliwości nie mają związku z trzustką, tym bardziej, że Pana trzustka w badaniach obrazowych i laboratoryjnych jest w porządku. Proszę najlepiej w tej sprawie jeszcze skonsultować się z gastroenterologiem. Może modyfikacja leków przyniesie efekt terapeutyczny.